» Oferta autoholowanie 
» Pomoc Drogowa 
» Naprawa Samochodów 
 
     
 
   
  Przewóz samochodów lawetą - Cennik

POMOC DROGOWA-HOLOWANIE-LAWETA oraz WYPOŻYCZALNIA AUTOLAWET.

Cena transportu auta od 100 zł. za kurs po Warszawie. 

Cena wynajęcia autolawety 350 zł. za dobę.

Cenę za transport po Polsce, na dalekie trasy od 1,20 zł. za km. (ceny transportu ustalane są w netto)  Proszę dzwonić 664-477-424.                        

Zajmujemy się transportem samochodów na lawecie. Przewozimy samochody uszkodzone, samochody po wypadkach oraz auta sprawne. Usługi pomocy drogowej są dostępne 24h na dobę. W granicach Warszawy i okolic gwarantujemy błyskawiczny dojazd i pomoc w rozwiązaniu problemu. Dysponujemy nowoczesną wciągarką, dzięki której załadowanie samochodu trwa klika minut . Przewóz samochodu  na lawecie jest ubezpieczony oraz zapewniamy maksimum bezpieczeństwa dla Państwa auta.

Holowanie pojazdów to kolejna możliwość odtransportowania uszkodzonego samochodu na miejsce postoju. Holowanie możliwe jest zarówno na holu sztywnym jaki miękkim.

Osobną usługą jest transport, przewóz samochodów z zagranicy lub przewóz za granicę. Zdarza się że nie tylko uszkodzone auto potrzebujemy przewieźć do Polski. Wbrew pozorom częściej przewozimy samochody zakupione za granicą lecz takie, które nie mają wymaganych dokumentów do samodzielnego poruszania się po drogach. Z Warszawy dojedziemy w każde miejsce za granicą. Ceny za przewóz samochodów Niemcy-Warszawa, Francja-Warszawa, Włochy-Warszawa, Holandia-Warszawa , ustalane są indywidualnie. (ceny netto). 
     
   
 
licznik odwiedzin - 26410122        P.H.U. CrisCar Krzysztof karolkiewicz | mapa strony | © 2005-2009
Utworzono w systemie darmowe strony www EntroCMS